Mūsu veikalā plašā klāstā ir pieejami visi nepieciešamie materiāli un instrumenti jūsu darba ērtībai un drošībai. Pie mums iespējams iegādāties dažāda izmēra metināšanas stieples gan 5 kg, gan 15 kg iepakojumos. Tāpat pie mums atradīsiet savām vajadzībām nepieciešamos elektrodus jebkuram metināšanas materiālam, kas iepakoti dažādos iepakojumu lielumos. Kā arī vairākus elektrodu veidus iespējams iegādāties gabalā pa vienam, lai jūs tos variet izmēģināt un atrast sev vislabāko un piemērotāko. Jūsu aizsardzībai un drošībai ir pieejamas dažādas metināšanas maskas, brilles, cimdi, priekšauti, kas pasargās jūsu drošību un veselību metināšanas darbu laikā.
Līdztekus gāzes balonu iegādei vai nomai jums ir iespēja iegādāties arī dažādus reduktorus – atbilstošus gāzes veidam ko izmantojat. Piedāvājums ir ļoti plašs, līdz ar to jūs noteikti atradīsiet sev vispiemērotāko.
Jūsu darba ērtībai veikalā preču klāstā ir pieejamas visdažādākās detaļas, rezerves daļas un palīgmateriāli metināšanas ierīcēm  — dīzes, uzgaļi, apvalki, griezēju detaļas u.c.
Veikalā uz vietas ir apskatāmi vairāki metināšanas aparāti. Taču paplašinot klientu vēlmju loku esam izveidojuši metināšanas aparātu un ierīču katalogu, kurā varēsiet atrast savām vēlmēm un vajadzībām atbilstošus metināšanas aparātus. Kad būsiet savu izvēli izdarījuši, mēs dažu dienu laikā piegādāsim tieši jūsu izvēlēto ierīci.
Veikala preču klāsts ir ļoti plašs un, ņemot vērā klientu vēlmes un vajadzības, preču klāsts nemitīgi tiek papildināts. Tādēļ apmeklējiet mūsu veikalu un mēs nodrošināsim jūs ar visu, kas nepieciešamas metināšanai vai citiem darbiem, kas saistīti ar metālu. Esam ļoti lojāli un elastīgi klientu vajadzībām – ja kāda jūsu interesējoša prece nav uz vietas veikalā, tad to noteikti ir iespējams pie mums pasūtīt un mēs to piegādāsim tieši jums. Brauciet, apskatiet, uzziniet – Tērvetes iela 91b, Jelgava. 63022022, 27780544.
Uz sadarbību!